Producenci
Płyta gazowa ELECTROLUX EGS6426SX srebrna (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 54 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1900 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Typ górnej powierzchni | Stal nierdzewna |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 70 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1900 W |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 100 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 70 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość przedziału instalacji | 4 cm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,1 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 48,1 cm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość do blatu | 4,9 cm |
| Wydajność | |
| Ochrona termoelementów | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Górna prawa strona |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące