Producenci
Płyta gazowa ELECTROLUX KGG64362W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1000 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Mały |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 80 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 128 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 65 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Średni |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 80 mm |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2000 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3900 W |
| Kolor gałek | Stal nierdzewna |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Szerokość opakowania | 719 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,6 kg |
| Głębokość opakowania | 626 mm |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące