Producenci
Płyta gazowa GORENJE G642ABX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Mała średnica palników/płytek eletrycznych | 5,37 cm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Kształt dużego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Duża średnica palników/płytek eletrycznych | 9,85 cm |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1050 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 7,35 cm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Żeliwo |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1800 W |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 10 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Wydajność | |
| Palnik o wolnym ogniu | 1050 W |
| Duży palnik | 3000 W |
| Normalny palnik | 1800 W |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,7 kg |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Ergonomia | |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące