Producenci
Płyta gazowa GORENJE GW641EXB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 53,7 mm |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1800 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1800 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 123 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1050 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 73,5 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 73,5 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3500 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny G20/20 |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,5 kg |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 10 cm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 10,8 kg |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie prawe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące