Producenci
Płyta gazowa MPM-30-GMH-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2400 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Środkowy front |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Średni |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Środkowy tył |
| Liczba palników | 2 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Moc | |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 4200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny G20 / Propan-butan (po zmianie dysz) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Szerokość produktu | 510 mm |
| Wydajność | |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Palnik woka | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ilość | 1 |
| Dysze do gazu płynnego | Tak |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące