Producenci
Płyta gazowa SIEMENS EO6B6PB10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1750 W |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1750 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 1 m |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,5 cm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 49 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 48 cm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wydajność | |
| Normalny palnik | 1700 W |
| Ochrona termoelementów | Tak |
| Palnik o wolnym ogniu | 1000 W |
| Duży palnik | 3000 W |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna prawa strona |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące