Producenci
Płyta gazowa WHIRLPOOL AKT 616/NB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Normalny palnik | 1650 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Kształt dużego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Palnik o wolnym ogniu | 1000 W |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Duży palnik | 3000 W |
| Moc | |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 0,2 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 10,3 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,1 cm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wydajność | |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące