Producenci
Płyta gazowa WHIRLPOOL AKTL 629/WH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Rozmiar szerokości płyty | 59 cm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 0,6 A |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,1 cm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Górna prawa strona |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące