Producenci
Płyta gazowa WHIRLPOOL AKWL 728/NB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 5 | 4000 W |
| Rozmiar szerokości płyty | 75 cm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 5 | Gaz |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Liczba palników | 5 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1650 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1650 W |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
| Liczba palników/stref gotowania | 5 stref |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przyłącza (prąd) | 0 W |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 11300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 48 cm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,1 cm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 730 mm |
| Ergonomia | |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące