Producenci
Płyta gazowa WHIRLPOOL TGML 660 IX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy tylny |
| Rodzaj gazu | Metan |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Materiał obudowy | Stal szlachetna INOX |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Regularny |
| Obudowa | Wbudowany |
| Kolor produktu | Inox |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Moc | |
| Napięcie | 230 V |
| Prąd | 0,6 A |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 10,3 kg |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 48 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 56 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 2 cm |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Ręczna regulacja temperatury | Tak |
| Montaż wymagany | Tak |
| Liczba poziomów intensywności | 9 |
| Wtyczka | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 0,85 m |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące