Producenci
Płyta gazowa WHIRLPOOL TGML 660 NB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1650 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Rozmiar szerokości płyty | 58 cm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Typ górnej powierzchni | Emaliowana |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 3000 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1650 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Mały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7300 W |
| Rodzaj gazu | Metan |
| Przyłącza (prąd) | 0 W |
| Prąd | 0,6 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 48 cm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów mocy | 9 |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące