Producenci
Płyta gazowa dwupolowa ELECTROLUX EGC3322NVK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1000 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Liczba palników | 2 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Środkowy front |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2900 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Środkowy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 100 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 54 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Wrzenie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 3900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 27 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,1 cm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 4,1 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące