Producenci
Płyta gazowa z palnikiem WOK MPM-70-GMH-21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Moc palnika wok | 3400 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2400 W |
| Profil krawędziowy | Prosty |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Rozmiar szerokości płyty | 70 cm |
| Wielkość strefy gotowania 1 (SxG) | 510 x 684 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1800 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 5 stref(y) |
| Rodzaj ramy | Pełna rama |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 5 stref |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1000 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 684 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Waga brutto | 17,4 kg |
| Waga netto | 15,3 kg |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Pokrętło |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące