Producenci
Płyta główna AMD B850 SAM5 MATX/B850M FORCE WF6E GIGABYTE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 9000 Series AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 7000 Series |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4800 MHz 7000 5600 MHz 6400 MHz 7200 8600 MHz 7800 5200 MHz 4400 MHz 7600 MHz 6200 MHz 8000 6000 MHz 8200 MHz 8400 9600 6600 6800 9200 8800 6666 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 9600 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura Wentylator Napięcie Water cooling |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kolor produktu | Ciemny brąz |
| Układ płyty głównej | AMD B850 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Liczba złączy RGB LED | 4 |
| Liczba złączy pompy wodnej | 2 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7902 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Poziomy RAID | 10 0 1 5 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące