Producenci
Płyta główna ASRock B760I LIGHTNING WIFI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i9 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8600 MHz |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | Mini-ITX |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 3 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Ilość adresowalnych gniazd LED | 2 |
| Gniazdo USB typu C na przednim panelu | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Dragon RTL8125BG |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11 axe |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11axe) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona antena | Tak |
| Przewody | SATA |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Poziomy RAID | 1 5 0 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wejście mikrofonowe | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Wyjście optyczne SPDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-A | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Gwarancja 36 miesięcy