Producenci
Płyta główna ASRock H510M-H2/M.2 SE (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i5 |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2666 MHz 2400 MHz 2933 MHz 2800 MHz 2133 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel H470 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 187 mm |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy