Producenci
Płyta główna ASRock Z790 NOVA WIFI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) EuP CE |
| Procesor | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Celeron® G Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| HDCP | Tak |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Obsługa przetwarzania równoległego | CrossFire |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8000 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Układ audio | Realtek ALC4082 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącza USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Killer E3100G |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 7 (802.11be) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Dołączona podstawka M.2 | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 5 10 0 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. |
Gwarancja 36 miesięcy