Producenci
Płyta główna ASUS 90MB0TV0-M0EAY0 (AM4; 2x DDR4 DIMM; Micro ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Athlon AMD Athlon™ X4 AMD Ryzen™ 5 2nd Generation AMD Ryzen™ 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 2nd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 AMD A AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen 5 2nd Generation AMD Ryzen™ 7 AMD Ryzen™ 7 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Grafika | |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 2400 MHz 2933 MHz 3200 MHz 2666 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | AMD A320 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Education x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 221 mm |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Ilość gniazd SATA | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 2 |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |