Producenci
Płyta główna ASUS PRIME B760M-R D4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7 13th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i5 12th Gen Intel Core i9 14th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i3 12th Gen Intel Core i5 13th Gen Intel Core i9 13th Gen |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz 2133 MHz 3400 MHz 4600 MHz 3466 MHz 3733 MHz 2800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3000 MHz 5000 MHz 4266 MHz 5066 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Bez ECC | Tak |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 211 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 903 g |
| Głębokość opakowania | 263 mm |
| Wysokość opakowania | 51,5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Poziomy RAID | 10 5 1 0 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |