Producenci
Płyta główna ASUS PRIME H510M-A R2.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesor | Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i7 Intel® Pentium® Gold |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 3200 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2666 MHz 2933 MHz 2400 MHz 2800 MHz 3000 MHz 2133 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel H510 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 211 mm |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 3 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 51,5 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami, które mogą spowodować uszkodzenie komponentów elektronicznych. Nie dokonuj zmian ani modyfikacji urządzenia, co może prowadzić do utraty gwarancji lub uszkodzenia. Zachowaj ostrożność przy montażu, aby uniknąć uszkodzenia komponentów elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi. |
Gwarancja 36 miesięcy