Producenci
Płyta główna ASUS PRIME Z790M-PLUS D4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i7 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3466 MHz 5000 MHz 2800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz 3000 MHz 4500 MHz 3733 MHz 4266 MHz 5066 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 2133 MHz 2933 MHz 4800 MHz |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 266,5 mm |
| Głębokość opakowania | 67,5 mm |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 970 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 10 5 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba gniazd M.2 (E) | 1 |