Producenci
Płyta główna ASUS ROG CROSSHAIR VIII DARK HERO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 AMD Ryzen™ 3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 2-Way SLI 3-Way CrossFireX 2-Way CrossFireX |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4866 MHz 4400 MHz 4133 MHz 4600 MHz 4800 MHz 4000 MHz 4266 MHz 4666 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD X570 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 8 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 6 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 3.0 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 8 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |