Producenci
Płyta główna ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO EVA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Celeron® |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6200 MHz 4800 MHz 5400 MHz 5800 MHz 5600 MHz 6000 MHz 5000 MHz |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel Z690 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 |
| Przeznaczenie | PC |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 2 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 7 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 5.0, SATA |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Thunderbolt | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 36 miesięcy