Producenci
Płyta główna ASUS ROG STRIX B550-A GAMING (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 2-Way CrossFireX |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 2800 MHz 4400 MHz 3466 MHz 3200 MHz 2666 MHz 4133 MHz 3866 MHz 4600 MHz 2133 MHz 3000 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 10 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 3.0 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 3 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 945 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z wrażliwymi komponentami elektronicznymi. Przechowuj z dala od wody oraz źródeł wilgoci. Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
Gwarancja 6 miesięcy