Producenci
Płyta główna ASUS TUF GAMING A520M-PLUS II
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Procesor | AMD Ryzen 5000 Series AMD Ryzen 3000 Series |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4800 MHz 4466 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4133 MHz 3866 MHz 3466 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3733 MHz 4266 MHz 4600 MHz 2133 MHz 3000 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Układ płyty głównej | AMD A520 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 1 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 900 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wrażliwymi komponentami elektronicznymi. Przechowuj z dala od wody oraz źródeł wilgoci. |
Gwarancja 36 miesięcy