Producenci
Płyta główna ASUS TUF GAMING B760M-E D4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 3200 MHz 3400 MHz 3000 MHz 4800 MHz 4266 MHz 5066 MHz 2800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 5000 MHz 2133 MHz 3733 MHz 2666 MHz 3600 MHz 4600 MHz 3466 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet Fast Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,29 kg |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 5 0 10 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy