Producenci
Płyta główna ASUS TUF GAMING H670-PRO WIFI D4 H670 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Pentium® Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i3 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 4800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 3000 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz 5000 MHz 4266 MHz 5066 MHz 3733 MHz 3400 MHz 4600 MHz 2133 MHz 3466 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel H670 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | PC |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 192 Mbit |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 6 miesięcy