Producenci
Płyta główna ASUS TUF GAMING Z790-PLUS D4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Pentium® Gold |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2933 MHz 3200 MHz 3466 MHz 2800 MHz 3333 MHz 4800 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3000 MHz 4500 MHz 2133 MHz 4266 MHz 5066 MHz 4400 MHz 4700 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz 2666 MHz 5133 MHz 5000 MHz 3733 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek S1220A |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| LED RGB | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 192 Mbit |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,14 kg |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 5 1 0 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,33 kg |
Gwarancja 36 miesięcy