Producenci
Płyta główna ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3733 MHz 2800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 4266 MHz 5066 MHz 3466 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5333 MHz 5000 MHz 3000 MHz 4500 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Układ audio | Realtek S1220A |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 192 Mbit |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,14 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 1 5 0 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
Gwarancja 24 miesiące