Producenci
Płyta główna ASUS Z10PA-U8 (LGA 2011-3; 8x DDR4 LRDIMM; ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Intel® Xeon series | E5-2600 E5-1600 |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 2011-v3 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2400 |
| Pamięć karty graficznej on-board | 32 MB |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 1866 MHz 1333 MHz 1600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Quad-channel |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Układ płyty głównej | Intel® C612 |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 9 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 10 0 5 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1, 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Sloty PCI | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 2 |
| Ilość slotów DIMM | 8 |
| PCI Express x8 (Gen 2.x) slots | 1 |