Producenci
Płyta główna ASUS Z10PA-U8/10G-2S (LGA 2011-3; 8x DDR4 LRDIMM, DDR4 RDIMM, DDR4 UDIMM; ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 6 4 8 |
| Gniazdo procesora | LGA 2011-v3 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2400 |
| Pamięć karty graficznej on-board | 32 MB |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Quad-channel |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2400 MHz 1600 MHz 1333 MHz 2133 MHz 1866 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB |
| Cechy | |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Układ płyty głównej | Intel® C612 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 10 5 0 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Zintegrowany BMC z IPMI | Tak |
| Obsługa IPMI | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| PCI Express x8 (Gen 2.x) slots | 1 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Ilość slotów DIMM | 8 |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 64GB 16GB 32GB 8GB 4GB |