Producenci
Płyta główna AsRock EC266D4U 1x LGA1700 Intel Xeon E-2400 C266 (4x DIMM, 8x SATA, 4xOCiLink, 1xM.2, 2x1Gbe, IPMI, mATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Xeon® Intel® Pentium® Gold Intel Xeon E |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Pamięć | |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Procesor Wentylator |
| Układ płyty głównej | Intel C266 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 3 |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| BIOS | |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja ACPI | 6.4 |
| Typ BIOS | AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.8 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Złącza PCI Express OCuLink (obsługa NVMe) | 3 |
Gwarancja 36 miesięcy