Producenci
Płyta główna Asrock B450 Gaming K4 (AM4; 4x DDR4 DIMM; ATX; CrossFire)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | 2nd Generation AMD Ryzen™ 5 AMD Ryzen™ 7 AMD Athlon AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 AMD Ryzen™ 5 2nd Generation AMD Ryzen™ 7 2nd Generation AMD Ryzen™ 3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2400 MHz 2667 MHz 2133 MHz 2933 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC892 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD B450 |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze TPM | Tak |
| Sieć | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 1 |