Producenci
Płyta główna Asrock B550 EXTREME4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 3800 MHz 4400 MHz 4133 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4266 MHz 3466 MHz 3733 MHz 4533 MHz 2933 MHz 4733 MHz 4466 MHz 4333 MHz 2133 MHz 2667 MHz 4200 MHz 4666 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Dragon RTL8125BG |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, Serial ATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy