Producenci
Płyta główna Asrock B550 PHANTOM GAMING-ITX/AX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
| Karta graficzna | Radeon Vega |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 4866 MHz 3800 MHz 4400 MHz 4333 MHz 3733 MHz 4133 MHz 3866 MHz 4600 MHz 5000 MHz 2933 MHz 4800 MHz 4733 MHz 4466 MHz 4533 MHz 4266 MHz 3200 MHz 3466 MHz 2133 MHz 2667 MHz 4200 MHz 4666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, Serial ATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów DVI-I | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
Gwarancja 24 miesiące