Producenci
Płyta główna Asrock B550 TAICHI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Procesor | 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Quad-GPU CrossFireX 3-Way CrossFireX CrossFireX |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Karta graficzna | Radeon Vega |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4266 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4333 MHz 3466 MHz 3733 MHz 4133 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3800 MHz 4400 MHz 2133 MHz 2933 MHz 4733 MHz 4466 MHz 4533 MHz 2667 MHz 4200 MHz 4666 MHz 3200 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Kontroler LAN | Intel WGI225V |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 10 0 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 3 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 465 g |
Gwarancja 36 miesięcy