Producenci
Płyta główna Asrock B650E Taichi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 AMD Ryzen™ 5 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC4082 |
| Układ płyty głównej | AMD B650 |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Kanały wyjścia audio | 5.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 267 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Killer E3100G |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 8 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy