Producenci
Płyta główna Asrock B660 STEEL LEGEND
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i7 Intel® Pentium® |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5000 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Napięcie Procesor Temperatura |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Sieć | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 5 10 1 0 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |