Producenci
Płyta główna Asrock H610M-HDV/M.2+ D5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Procesor Wentylator |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 193 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek 8111H |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Nie |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące