Producenci
Płyta główna Asrock H610M-HVS/M.2 D5 GEN5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core i5 13th Gen Intel Core i5 12th Gen Intel Core i9 14th Gen Intel Core i3 12th Gen Intel Core i7 13th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i7 14th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i3 14th Gen Intel Core i9 13th Gen Intel Core i5 14th Gen |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Pamięć | |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz 4800 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 193 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Realtek 8111H |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy