Producenci
Płyta główna Asrock X570M Pro4 90-MXBAS0-A0UAYZ (AM4; 4x DDR4 DIMM; Micro ATX; CrossFireX, Quad CrossFireX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 2nd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 2nd Generation AMD Ryzen™ 5 2nd Generation AMD Ryzen™ 3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Quad-GPU CrossFireX CrossFireX |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2667 MHz 4200 MHz 2133 MHz 3466 MHz 3733 MHz 4133 MHz 3866 MHz 3800 MHz 2933 MHz 3200 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Wentylator |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD X570 |
| Układ audio | Realtek ALC1200 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 x64 Windows 10 Education x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 8 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze TPM | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I211-AT |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Poziomy RAID | 10 0 1 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba gniazd M.2 (E) | 1 |
| Narzędzia w zestawie | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |