Producenci
Płyta główna Asus TUF GAMING B550-PLUS (WI-FI) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 2-Way CrossFireX |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4800 MHz 4466 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4266 MHz 4133 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3466 MHz 3733 MHz 2133 MHz 3000 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ audio | Realtek ALC S1200A |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Liczba otworów montażowych | 9 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 5 0 10 1 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 6 miesięcy