Producenci
Płyta główna BIOSTAR A520MH 3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4933 Mhz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 3200 MHz 4600 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 2133 MHz 3800 MHz 4400 MHz 2667 MHz 4800 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB 16GB 32GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Cechy | |
| Obsługiwane gniazda procesora (chłodnica) | Socket AM4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | AMD A520 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze Serial port | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Sterowniki pamięci | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 0 1 10 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |