Producenci
Płyta główna BIOSTAR B760NH-E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6200 MHz 5800 MHz 6000 MHz 5600 MHz 6400 MHz |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC1220-VB |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Napięcie Temperatura |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | Tak (Wymaga anteny) |
| Zawartość opakowania | |
| Akcesoria do anten Wi-Fi | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość złączy Audio jack | 3 |
| Liczba portów anteny Wi-Fi | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |