Producenci
Płyta główna BIOSTAR H610MHC 2.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3 12th Gen Intel Core i5 12th Gen Intel Core i7 14th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i5 14th Gen Intel® Celeron® Intel Core i9 14th Gen Intel Core i9 13th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i3 14th Gen Intel Core i5 13th Gen Intel Core i7 13th Gen |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 2400 MHz 2133 MHz 1866 MHz 3200 MHz 2666 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Napięcie Temperatura |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące