Producenci
Płyta główna BIOSTAR H61MHV3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Pentium® Intel® Core™ i7 |
| Gniazdo procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR3-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 1066 MHz 1333 MHz 1600 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 512MB 16GB 2GB 8GB 1GB 4GB |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 8.1 Windows 7 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura Napięcie Wentylator Procesor |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel® H61 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze audio | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złączy SATA II | 4 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet 100 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA II |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 1 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 2.0 3.0 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas instalacji i użytkowania produktu może występować ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Zachować ostrożność. Produkt może zawierać małe części, które mogą być zadławieniem dla dzieci. Produkt należy przechowywać i używać w suchym, chłodnym miejscu, z dala od cieczy i ekstremalnych temperatur. |
Gwarancja 24 miesiące