Producenci
Płyta główna BIOSTAR TB360-BTC D+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Pentium® Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Generacja | 8th Generation / 9th Generation |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz 2133 MHz 2400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 1 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4 SO-DIMM |
| Cechy | |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel® B360 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba portów wentylatorowych | 7 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 1 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 2.x) | 7 |
| Pozostałe funkcje | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |