Producenci
Płyta główna BIOSTAR TB360-BTC PRO 2.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i3 Intel® Pentium® |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB 4GB 16GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 1866 MHz 2666 MHz 2400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel® B360 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC887 |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Wentylator Procesor |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 295 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 11 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące