Producenci
Płyta główna BIOSTAR Z590MHP (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2666 MHz 2133 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 2933 MHz 2800 MHz 3800 MHz 3866 MHz 3733 MHz |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Procesor Temperatura Napięcie |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel Z590 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel® I219-V |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 5 0 10 1 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami, które mogą spowodować uszkodzenie komponentów elektronicznych. Zachowaj ostrożność przy montażu, aby uniknąć uszkodzenia komponentów elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi. Nie dokonuj zmian ani modyfikacji urządzenia, co może prowadzić do utraty gwarancji lub uszkodzenia. |
Gwarancja 24 miesiące