Producenci
Płyta główna BIOSTAR Z590MHP (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i7 Intel® Pentium® |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2800 MHz 3800 MHz 3733 MHz 3200 MHz 2666 MHz 2133 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 2933 MHz 3866 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Procesor Temperatura Wentylator |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel Z590 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel® I219-V |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 5 1 10 0 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
Gwarancja 6 miesięcy